تکنولوژی‌های روز

هم‌زمان با ظهور تکنولوژی‌های نوین و ورود آن‌ها به ایران، در این صنعت نیز فناوری‌هایی معرفی شده‌اند که برای استفاده بهینه باید بومی شده و سپس وارد روند فرآیندهای عملیاتی گردند. راهبر فرآیند آریا در ابتدای شکل‌گیری شرکت، ساختاری برای خود شکل داده که در پایین‌ترین سطح آن (فونداسیون)، سه بنیان اصلی قرار گرفته است:

1. متخصصین و منابع انسانی

2. ساختار و نظام‌های مدیریت

3. فناوری  IoT

راهبر فرآیند آریا دانش فنی حوزه IT و IoT را از ابتدا وارد کار و فعالیت خود کرد که این تصمیم با همکاری متخصصین طراحی سیستم‌های کنترل از راه دور، شکل محکم‌تری به خود گرفت که از این طریق امکان مانیتورینگ و کنترل از راه دور سایت‌ها و معادن برای مدیران، سهام‌داران و دیگر ذی‌نفعان پروژه‌ها فراهم آمده است.

از سوی دیگر شرکت راهبر فرآیند آریا با استفاده از فناوری  ،ITکاری فنی و پیشرفته روی قطعات مصرفی و یدکی انجام داده است، به‌گونه‌ای که همه واحدها از یک کدینگ مشابه استفاده می‌کنند تا در زمان نیاز به قطعات و تأمین آن بتوانند به همدیگر کمک کنند. با استفاده از این فرآیند انبارها به‌صورت آنلاین به هم متصل هستند و اگر به دلیل نبود یک قطعه فعالیتشان متوقف شده باشد، با استفاده از این فناوری، نزدیک‌ترین انبار مجهز به این قطعه را یافته و مشکل خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا