معرفی شرکت

شرکت «راهبر فرآیند آریا» در سال 1391 با نام قبلی راهبر فرآیند سیرجان با شماره ۳۲۴۴ در اداره ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتی تهران، به ثبت رسید. در سال ۱۳۹۷ با تغییر نام شرکت به راهبر فرآیند آریا اصول تکنولوژی، منابع انسانی و بسیاری از مزیت­‌های دیگر به آن اضافه شد تا این مجموعه بتواند با همکاری سایر مجموعه­‌های هلدینگ نماد صنعت پارس، فصل جدیدی از موضوع بهره‌­برداری صنایع معدنی را در کلاس جهانی رقم بزند.

پیش‌تر هم نیازی مبرم به تأسیس شرکتی مختص بهره‌برداری در میان زیرمجموعه‌های متعدد گروه بیست و پنج ساله نماد صنعت پارس احساس می‌شد. نگاه کلان راهبر فرآیند آریا شناسایی و استفاده از تکنولوژی­‌های روز اعم از فناوری­‌های نرم و سخت برای افزایش بازیابی مواد معدنی، کاهش ضایعات و بهینه‌سازی مصرف انرژی است که درنهایت منجر به افزایش کیفیت محصول نهایی، توسعه دانش این صنعت، ارتقای بهره‌­وری کارخانه‌ها و سایت‌­های بهره­‌برداری خواهد شد.

در این میان، راهبر فرآیند آریا باید به قابلیت‌های ویژه و امکانات استانداردی تجهیز می‌شد تا شرکت‌های مرتبط به این حوزه را به شراکت و همکاری ترغیب نماید. طی سال‌های اخیر، بهره‌برداری اقتصادی از مواد معدنی با به‌کارگیری منابع انسانی متخصص و متعهد و تجهیزات پیشرفته، شرکت راهبر فرآیند آریا را در مسیر اعتدال به پیش راند و به نقطه کنونی رساند.

در ادامه نیز همراهی با شرکای ارزنده‌ای چون «فکور صنعت تهران» و «فکور مغناطیس اسپادانا» بر سرعت حرکت افزود و کمک کرد تا راهبر فرآیند آریا، بسیار زودتر از آن­چه پیش‌بینی می‌شد در فهرست نامداران حوزه معدن و فرآوری معدنی قرار گیرد. در حال حاضر فکور صنعت تهران یکی از شرکت‌های پیشرو و خوشنام در حوزه احداث كارخانه‌های مختلف در صنایع معدنی به شمار می‌رود و احداث کارخانه‌هایی که در حال حاضر، راهبر فرآیند آریا مشغول بهره‌برداری در آنهاست، توسط فکور صنعت تهران صورت گرفته است.

در طی سال‌­ها شرکت‌­های زیادی به بهره‌­برداری از کارخانجات معدنی مانند آهن و مس پرداخته‌­اند و بسیاری از آنها در تلاش برای توسعه خود بوده‌­اند، اما نگاه سنتی به این شاخه و سختی‌­های زیاد برنامه­‌های اکتشاف، استخراج و تولید محصول نهایی سبب شده بود تا همیشه جای خالی مجموعه­‌ای نوین و مدرن که بتواند با دانش روز و مصرف انرژی کمتر بهره‌­وری بیشتری را داشته باشد احساس می‌شد. همچنین دانش بدست آمده در طی سال­‌ها فعالیت مجموعه‌­های پیشرویی مانند فکور صنعت تهران، فکور مغناطیس اسپادانا و سایر شرکت­‌های دانشی گروه نماد صنعت پارس با دغدغه­‌ی یکی از مدیران این مجموعه‌، آقای مهندس هراتیان، گروه را بر آن داشت تا شرکتی را تأسیس نمایند که این دانش انباشته در فناوری، روش استحصال، مدیریت فرآیندها را استفاده و از تکنولوژی‌­های جدید حوزه IT نیز بهره‌­گیری نمایند.

همواره تلاش راهبر فرآیند آریا بر این است که بتواند با استفاده از دانش‌ نوین در حوزه‌­ی مدیریت منابع انسانی، تکنولوژی­‌های پیشرفته مبتنی بر اینترنت مانند IoT و روش‌­های علمی در ارتقای کیفیت بهره‌­برداری و فرآیندهای کاری و تعمیر و نگهداری، سطح این صنعت را در ایران و منطقه ارتقا ببخشد. رویکرد شرکت ایجاد منافع کلان برای ذینفعان و نگاه برد-برد با آنهاست، به صورتی که از نظر ما مشتریان مجموعه در دوران بهره‌برداری علاوه بر دریافت خدمت بهینه‌تر نسبت به سایر خدمت‌دهندگان، ارتقای مجموعه خود را از لحاظ کیفیت، بهره‌وری، دانش و سرمایه انسانی شاهد باشند.

 

 

دکمه بازگشت به بالا