نگاه به تولید

شرکت راهبر فرآیند آریا در راستای مأموریت خود جهت بهره‌برداری نوآورانه، بهره‌ور و سبز از کارخانه‌های کنسانتره سنگ‌آهن (در حال حاضر) و گندله‌سازی و کنسانتره سنگ مس (در آینده‌ای نزدیک)، برای جلب رضایت بیشتر سهام‌داران به پشتیبانی قوی فنی و مهندسی نیاز دارد.

در جهت تحقق این هدف، شرکت‌های فکور صنعت تهران به‌عنوان طراح، سازنده و نصاب کارخانه‌های معدنی، شرکت فکور مغناطیس اسپادانا به‌عنوان طراح و سازنده تجهیزات، شرکت توساف به‌عنوان تأمین‌کننده خوراک، شرکت ماشین‌سازی ویژه و دیگر شرکت‌های گروه نماد صنعت پارس تلاش دارند تا راهبر فرآیند آریا، مأموریت خود را با استفاده از سیستم‌های نوین مدیریتی تولید و مدیریت کیفیت در کنار جذب نیروهای مجرب مهندسی و مدیریتی به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

استفاده از ابزاری مانند KAIZEN  وQRT  نیز سبب شده که نحوه مدیریت ما کاملاً به‌روز باشد و در بالاترین سطح جهانی قرار گیرد. تکنولوژی به‌روز، یادگیری سازمانی، کاهش ضایعات، کاهش مصرف آب و برق و افزایش بهره‌وری از ویژگی‌های بارز مجموعه‌هایی است که با مدیریت راهبر فرآیند آریا اداره می‌شوند.

ما در کارخانه‌های تحت مدیریتمان این شعار را سرلوحه خود قرار داده‌ایم:

 

«هر روز بررسی، هر روز اقدام و هر روز پیشرفت»

 

 

سابقه فعالیت‌های راهبر فرآیند آریا، گواه تلاش این شرکت در جهت صیانت از سرمایه کارفرمایان، رشد و ارتقای بهره‌وری تولید و کیفیت زندگی همکاران و حفاظت از منابع ملی است. استفاده از ابزارهایی مانند KAIZEN و QRT نیز سبب شده که نحوه مدیریت ما کاملاً به روز بوده و قابل رقابت در سطح جهانی باشد.

 رویکرد بهره‌برداری راهبر فرآیند آریا واجد هفت ویژگی اساسی است:

 

دکمه بازگشت به بالا