برگزاری جشن تولد ده سالگی شرکت راهبر فرآیند آریا

راهبر فرآیند آریا به منظور اجرایی شدن ایده‌ای نوین و کارآمد برای توسعه، بهره‌برداری بهتر و تکمیل زنجیره خدمات گروه نماد صنعت پارس و با هدف بنیادین ارتقای بهره‌وری از طریق اعتلای دانش مدیریتی و فنی در بهره‌برداری صنایع معدنی کشور گام به عرصه وجود نهاد تا بتواند در آینده‌ی درخشان این صنعت، جایگاه ویژه‌ای را برای خود و همراهانش رقم بزند.

ایده اصلی تشکیل شرکت راهبر فرآیند آریا سال‌ها قبل در ذهن آقای مهندس علی هراتیان (مدیرعامل شرکت راهبر فرآیند آریا) شکل گرفته بود، اما در اوایل سال 1397 بود که این ایده به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت و در شهریور همان سال ساختارهای آن تکمیل‌تر شد. از آن پس پیاده‌سازی طرح‌های مربوطه به سرعت انجام شد تا در آذر 1397 به صورت رسمی فرآیندهای شکل‌گیری این مجموعه صورت بپذیرد. در این برنامه مقرر گردید تا شرکت راهبر فرایند سیرجان که از سال 1391 سابقه فعالیت داشت با ایده جدید احیا شده و تبدیل به مجموعه‌ای نوین و کارآمد با نام راهبر فرآیند آریا گردد.

نظر به زمان تأسیس رسمی شرکت راهبر فرآیند سیرجان در روز 15 آبان 1391 و بلوغ ایده شکل‌گیری راهبر فرآیند آریا در آبان 1397 تصمیم بر این شد تا هرساله هفته سوم آبان ماه را به عنوان یادبود تولد شرکت با عنوان هفته راهبر فرایند آریا گرامی بداریم.

برهمین اساس امسال نیز با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد، جشن تولد شرکت در کارخانه‌ها و ستاد مرکزی برگزار شد تا مجموعه راهبر فرآیند آریا در سالروز تولد خود به بازنگری و درون‌کاوی خویش و عملکردش پرداخت تا برای سال بعدی خود نیز مسیر مستحکم‌تر و موفق‌تری را پیش‌رو داشته باشد.

امید است که این مجموعه با توان و تلاش و همراهی اعضای خود سالیان سال بتواند با رشد و شکوفایی بیشتر در عرصه‌های بهره‌برداری داخلی و خارجی گام بردارد و نسل‌های متمادی بتوانند این هفته را به پاس این تلاش و تفکر گرامی بدارند.

 

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا