مجتمع بازیافت باطله چادرملو

یزد،‌ اردکان

مجتمع بازیافت باطله کارخانه چادرملو یکی از اولین و بزرگترین مجتمع‌های متمرکز بر بازیافت باطله کنسانتره سنگ‌آهن در ایران است. این کارخانه در سال ۱۳۹۱ تأسیس شده و توسط شرکت راهبر فرآیند آریا بهره‌برداری می‌شود. اصلی‌ترین فعالیت این واحد صنعتی، بازیافت باطله‌های کارخانجات فرآوری مجتمع چادرملو به منظور تولید کنسانتره سنگ‌آهن با کیفیت و مشخصات مورد نظر مشتریان است.

مشخصات اصلی کارخانه به شرح زیر است:

– سال احداث: ۱۳۸۸

– شروع همکاری با راهبر فرآیند آریا: ۱۳۹۱

k ۰ +
تناژ تولید سالانه
۰
تعداد پرسنل
۰
عیار محصول

کارخانه بازیافت باطله مجتمع چادرملو در منطقه اردکان استان یزد واقع شده و در حال حاضر ۸۰ نفر در آن مشغول به کار هستند. این واحد صنعتی در طی ده سال گذشته توانسته است بیش از دو میلیون تن کنسانتره با عیار ۶۲ تا ۶۶ تولید کرده و به عنوان اولین کارخانه در ایران با تکنولوژی شدت میدان بالا شناخته شود.

ما به بازیافت و دور از اتلاف منابع ارزشمند معدنی متعهد هستیم و با استفاده از تخصص و تجهیزات مدرن خود، به تولید کنسانتره سنگ‌آهن با کیفیت و مشخصات دقیق مشتریانمان می‌پردازیم. کارخانه بازیافت باطله مجتمع چادرملو در راستای حفاظت از محیط زیست و مشارکت در صنعت بازیافت کمک به اقتصاد پایدار می‌نماید و به توسعه مسیرهای پایدار و مسئولانه در صنعت معدن و فرآوری معدنی ادامه می‌دهد.